Loading

Ośrodek Szkolenia Kierowców DARIA

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą szkołę?

O NAS

Jesteśmy nowoczesną efektywną szkołą nauki jazdy. Nasz ośrodek świadczy usługi o najwyższej jakości. Zdobyliśmy uznanie wielu kursantów. Zadowolenie i pozytywne opinie naszych absolwentów motywują nas do rozwoju i ciągłej pracy na rzecz świadczonych przez nas usług.

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii „B” oraz osób podnoszących kwalifikacje Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego i sprawnego prowadzenia oraz kultury jazdy samochodem.

Sala wykładowa Ośrodka Szkolenia Kierowców DARIA mieści sie w Parafi Ewangelicko- Augsburska w Rudzie Śląskiej przy ul. I-go Maja 291. Posiadamy własny plac manewrowy a zajęcia praktyczne zaczynamy w dogodnym dla kursanta miejscu.

Wykłady prowadzone są metodą tradycyjną oraz przy użyciu sprzętu multimedialnego z wykorzystaniem techniki prezentacji interaktywnych.

Nasz program nauczania przygotowuje przyszłego kierowcę nie tylko do egzaminu teoretycznego, ale i praktycznego. Dodatkowo stosujemy materiały, które obrazują problematyczne sytuacje na drogach aby w możliwie najciekawszy sposób przekazać Wam niezbędne informacje. W skład zajęć teoretycznych wchodzą także ćwiczenia, które pozwalają zapoznać się z systemem stosowanym na egzaminie państwowym.

Nauka jazdy wymaga sprawnego samochodu dlatego posiadamy nowy samochód Toyota YARIS identyczna jak na egzaminie państwowym !

Zapraszamy na kurs prawa jazdy realizowany w krótkim terminie, rzeczowo i na wysokim poziomie wystarczającym by doskonale poradzić sobie na egzaminie państwowym.

Twój SUKCES jest naszym sukcesem! Każdy zadowolony klient to najlepsza reklama naszej szkoły. Uczymy z pasją, przyjdź i przekonaj się sam .

Co nas wyróżnia?

Każda firma ma się czym pochwalić. Nie inaczej jest z nami!

  • Zdawalność 98%

  • Zadowolonych kursantów 100%

  • Zaangażowanie wykładowców 100%

Jescze się wahasz?

OSK Daria to nie jest zwyczajna szkoła jazdy! Prowadzona przez niesamowicie aktywnych wykładowców, pełnych energii i pomysłów na nowe działania. To szkoła, która ciągle się rozwija zdobywając tym samym zaufanie coraz wiekszej rzeszy młodych kierowców.
Nasi kursanci otrzymują od nas najwyższej jakości pakiet usług wraz zaktualnymi materiałami szkoleniowymi. Każdy z kursantów otrzymuje także dostęp do stale aktualizowanej bazy materiałów dydaktycznych na naszej stronie WWW.
Naszą ofertę konstruujemy tak, aby każdy z naszych kursantów był z niej w 100% zadowolony. Począwszy od promocji cenowych po mozliwość rozłożenia płatności na

WYGODNE RATY

. Gdziny wykładów oraz jazd układane są optymalnie do tego w jakich godzinach możemy się spotkać.

Każdy z Was zasługuje na więcej!

Najnowsze samochody

Do Waszej dyspozycji oddajemy nowe Toyoty Yaris, dokładnie takie same jak podczas jazdy egzaminacyjnej!.

Materiały dydaktyczne

Każdy z naszych kursantów otrzymuje dostęp do stale aktualizowanych materiałów dydaktycznych - testów, podręcznikó, kodeksów.

Najlepiej u DARII

Dzięki temu, że tworzymy małe grupy wykładowe, każdy z Was ma odpowiednią możliwość przygotowania się do egzaminu. CO NAJWAŻNIEJSZE bez odrobiny stresu i w najelpszej w mieście atmosferze!

A oto i my!

Kilka fotek z placu manewrowego i nie tylko.

Opinie naszych Klientów!


KONTAKT

Napisz do nas! Zadzwoń! Przyjdź!

Jeżlei masz pytania, potrzebujesz dodatkowych informacji, nie zwlekaj. Pisz do nas używając poniższego formularza, zostaw wiadomość na FB albo po prostu zadzwoń!